wtorek, 10 lipca 2012

Co warto kupić w krajach Europy ?

Dzisiaj tylko taki szybki post. Otóż w niedzielę wyjeżdżam na eurotrip ;) tak tak dosłownie to! No całej Europy nie objedziemy, ale nasz kierunek to Włochy.

      Ruszamy z Warszawy do Niemiec ( tam robimy przystanek dla męskiej części wycieczki, jeśli któraś z Was nie wie to w Niemczech mamy muzeum BMW ;/ )  , ale nie ma tego złego ;D Umówiłam się z nimi, że po dniu w tym jakże pasjonującym miejscu oni idą z nami na zakupy!!!! Tak i tutaj moje pytanie : NA JAKIE KOSMETYKI WARTO TAM ZWRÓCIĆ UWAGĘ ? Możecie mi podać jakieś konkrety lub tylko firmy. Ja wiem, że Balea no i essence ma tam inne zasoby niż u nas.
     Z Niemiec przez Szwajcarię przenosimy się do Włoch, nie wiem czy zrobimy przystanek w Szwajcarii, ale tutaj to samo pytanie JAKIE KOSMETYKI ZE SZWAJCARII ZNACIE?
     I nastał czas na Włochy. Pytanie jest proste! CO POLECACIE Z WŁOCH? Ja wiem, że firma KIKO jest warta zainteresowania, ale znacie coś innego też?
     Powrót planowany jest przez Austrię i Czechy lub Słowację. A CZY TE KRAJE KOJARZĄ WAM SIĘ Z JAKIMIŚ 'MUST HAVE' ?

Będę wdzięczna za jakieś rady, pomysły i polecenia. Z chęcią poczytam również co zwiedzić w takim kraju.Może jeszcze przed wyjazdem zbiorę się na napisanie postu o mojej cerze, ale to będzie długi post, więc zobaczymy czy dam radę. Pozdrawiam.

Ciao :*

2 komentarze:

 1. Niemcy - Essence, Balea, Catrice i Alverde
  Szwajcaria - SkinCode
  Włochy - Kiko i Bella Oggi

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiko będzie też w większym mieście w Niemczech
  Może gdzieś dopadniesz Lusha
  A i jeszcze w Niemczech jest p2 :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...