środa, 24 października 2012

Mój ideał kobiety

Dzisiaj post czysto fotograficzno-informacyjny. Uwielbiam piękne kobiety, potrafię nawet na ulicy oglądać się za dziewczynami. Uważam, że jest to dużo piękniejsza płeć. Mężczyzna podoba mi się dopiero kiedy go poznam i jego charakter przekona mnie, ale kobiety są piękne ;) A oto i moja subiektywna lista ideałów kobiecości:

MARINA ŁUCZENKO

 


Marina jest dla mnie bezapelacujnym numerem jeden. Widziałam ją na żywo i na żywo jest tak samo piękna. Ma idealną cerę, idealne proporcje ciała, a jej makijaże też zawsze są perfekcyjne. Jeśli mogłabym się z kimś zamienić wyglądem byłaby to niewątpliwie Marina.

MEGAN FOXNiekwestionowany ideał piękna ;) Oczywiście uwielbiam Megan sprzed operacji, czy też "zabiegów". czasem zastanawiam się co myśli sobie tak piękna kobieta, która wstrzykuje sobie botoks itp Jak można tak wyglądając "poprawiać" coś w swoim wyglądzie?

MINKA KELLYI kto by pomyślał, że ta piękna Pani jest już po 30-tce? Gra w moim ukochanym seriali " Friday Night Lights " a raczej grała i tam jeszcze bardziej widać jej urodę oraz po prostu nieskazitelną cerę. Oj tak.... tak też mogłabym wyglądać ;)

CHLOE MORELLO


Przepiękna youtubowiczka, wsród wszystkich youtubowiczek to ona zasługuje na wyróżnienie za urodę. Jej ciało jest idealne, a to jak potrafi przeistoczyć się w piękność tylko mobilizuje do zabawy makijażem i nie tylko ;) Otóż Chloe przeszła kurację przeciwtrądzikową i cery idealnej ona nie ma, ale wystraczy obejrzeć jeden jej filmik, aby się zakochać!


To tyle z mojej listy. Jak widzicie podoba mi się jeden typ kobiety. Jestem ciekawa waszych typów. Wiem, że był kiedyś TAG dotyczący mężczyzn, ale nie wierzę, że wy tak jak ja nie macie swojego ideału kobiety?

Zachęcam do odpowiedzi w komentarzach lub może sami napiszcie taki post, bo jestem straszcie ciekawa waszych typów!

11 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...