wtorek, 19 marca 2013

Spotkanie w salonie STILE UNICO

Spotkanie odbyło się 28 lutego, czyli już dłuższy czas temu. Niestety jest to pierwszy miesiąc moich dwóch dodatkowych "prac" także zanim dobrze zaplanuję czas ( właściwie to już sobie z tym powoli poradziłam ) to blog na tym troszkę ucierpi. Mam wiele pomysłów na posty, a pierwszy dotyczy właśnie tego spotkania.

Na spotkanie zaprosiła nas firma Oyster Cosmetics Professional, czyli producent kosmetyków pielęgnacyjnych i stylizujących do włosów oraz dystrybutor firmy TENEX. Bliżej z kosmetykami zapoznam was w kolejnych postach. Dziś o samym salonie i spotkaniu. Na spotkaniu było niewiele osób i bardzo mi się to podobało. Niestety zaczęło się 30 min później, więc ja musiałam wyjść 30 min przed końcem. 4 z nas zostały poddane 4 zabiegom pielęgnacyjnym wykonywanym w salonie Stile UNICO na Ursynowie. Mnie najbardziej spodobał się efekt, który uzyskała Sylwia na swoich rudych włosach po położeniu maski odnawiającej, pogłębiającej kolor. Na pewno zapytam Panie o więcej informacji i wtedy wam coś napiszę. No nic czuję, że gadam bez sensu, więc zapraszam was na zdjęcia : 

PS : Na spotkaniu poznałam nowe blogerki i bardzo mi się podoba ten sposób poznawania. Niestety ostatnio w warszawie wybuchła taka afera ze spotkaniem blogerek, że ja już nie za bardzo siebie tam widzę.... Jeszcze w kwietniu się zgłoszę na takie spotkanie, ale nie wiem czy jest to w 100% dla mnie.  

6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...