czwartek, 11 kwietnia 2013

Lakier Wibo Kolekcja blogerska - Miratell

HEY

W końcu się skusiłam. Lakierów posiadam zdecydowanie za dużo, ale takiego koloru jeszcze nie miałam ;) Mało jest w sklepach kolorów tak mocno rozbielonych, a ja baaaardzo takie lubię. Dziś więc recenzja takiego właśnie lakieru.

Lakiery Wibo , które powstały we współpracy z blogerkami są dostępne w Rossmanach. Dokładnej ceny nie pamiętam, ale chyba jest to 5,99zł . Często lakiery pastelowe wymagają wielu warstw, aby krycie było zadowalające jaki jest ten lakier ?

Lakier nałożyłam na NailTeka, czyli na częściowo bieloną płytkę, potem nałożyłam 2 warstwy lakieru a na koniec Seche Vite. Efekt możecie podziwiać na zdjęciach :


Jak wam się podoba ? Moje dodatkowe uwagi są takie, że kiedy nie przygotowałam odpowiednio płytki ( matowienie, odtłuszczenie, NailTek ) lakier tragicznie się rozprowadzał a do krycia pełnego potrzebne były 3 warstwy już nie mówiąc o czasie wysychania ;) Tylko i wyłącznie dzięki produktom, które posiadam będę używać tego lakieru, bez Seche Vite lakier poszedłby w kąt..... 
Lakier jest niesamowicie toporny , a pędzelek utrudnia nakładanie.

Ocena ogólna : 2

Czy polecam ? Kolor jest na prawdę unikalny, więc jeśli potraficie przygotować płytkę i jeśli posiadacie dobry wysuszacz to POLECAM. Jednak zaznaczam, że trzeba mieć do niego dużą cierpliwość.. Nic innego nie przemawia za tym lakierem niż kolor.

2 komentarze:

  1. Ja ciągle się czaję na brzoskwiniowy lakier z tej kolekcji :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja dopiero miałam wybór w Łomży. W Warszawie połowa powykupowane ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...