środa, 1 kwietnia 2015

Makijaż wieczorowy : czerń + srebro . Like a Hollywood Star ?

HEY

Zapraszam was dziś na kolejny makijaż odgrzebany w archiwum. Cały czas jestem bardzo zajęta i brak mi wytrwałości w systematycznym prowadzeniu bloga. Kończy się to tym, że znów nie wiem jakich produktów użyłam malując modelkę :D Modelka ma na imię Kasia i czy tylko ja uważam, że na pierwszym zdjęciu ( oczywiście autorstwa naszego przyjaciela Bartka Piotrowskiego! ) wygląda co na mniej jak gwiazda Hollywood ?


Jak zwykle czekam na wasze komentarze : Co byście zmieniły w tym makijażu ? Ja widzę, że muszę się bardziej nauczyć makijażu fotograficznego. Coś, co na żywo wygląda fenomenalnie czasem na zdjęciach mnie rozczarowuje. Tutaj widzę tylko jedno zastrzeżenie : Za mało roztarty srebrny cień, przez co na zdjęciach wyszedł efekt jakby "od linijki" ? Mogłam bardziej popracować nad tym roztarciem. Ale makijaż i tak bardzo mi się podoba. Kasia ma opadającą powiekę i ciekawie mi się pracowało na jej oczach. Szłam z tą czernią coraz wyżej i wyżej,aż bałam się, że w końcu przesadzę, ale efekt jednak mnie zaskoczył ! Baaaardzo mi się podoba :)

9 komentarzy:

 1. Na pewno bardziej roztarłabym czarny cień ze srebrnym. Reszta mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Troszkę jaśniejszy podkład dałby efekt młodszej, świeższej i bardziej rozświetlonej skóry. Widać, że jest za ciemny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czarno-białe zdjęcie jest zdecydowanie lepsze - wygląda jak klasyki z lat 50. XX wieku! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej super blog i rewelacyjny post. Bardzo fajnie piszesz i miło się czyta to, co piszesz.. Mam nadzieję że zostaniemy w kontakcie. Będę często wpadać
  Zapraszam do mnie
  http://royal-princes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. jAŚNIEJSZY PODKŁĄDZIK kOCHANA I IDEALNY MAKE UP ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładny, odważny makijaż oczu, jednak fryzura jest jeszcze lepsza! Nie mogłam odwrócić wzroku od Twoich włosów. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Super ten makijaż :)
  pozdrawiam
  http://typical-writers.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...