poniedziałek, 7 listopada 2011

Zęby białe jak śnieg część 4

Ta część to tak jak już wcześniej pisałam jednorazowe wybielenie w gabinecie stomatologicznym.
Sama nie mam w tym doświadczenia, bo po prostu mnie na to nie stać ;) Metoda jest bardzo droga, bo kosztuje ponad 2 tysiące. Najpierw na zęby nakładany jest znany nam już żel z nadtlenkiem wodoru, który później jest aktywowany specjalnym światłem. Trwa to około godziny. Wybiela wszystkie zęby lub tylko przez nas wybrane. Efekt utrzymuje się jak poprzednio w zależności od osoby, ale średnio  2 - 3 lat. Zęby mogą zostać rozjaśnione nawet o 8 tonów! Jeszcze powinnam dodać, że żadna z tych metod nie rozjaśnia wypełnień itp. działa tylko na kość naszych zębów.
Hm.. przydałoby się podać jakiś przykład osoby. No mam jednego znajomego, który w ten sposób sobie rozjaśnił zęby. Powiem wam, że on ma nieskazitelną biel, ale mówi, że nadwrażliwość już od tamtej pory go nie opuszcza. Tyle ;)

1 komentarz:

  1. Zakupiłam szampon, który usuwa wszystkie produkty do stylizacji, silikony i inne niepotrzebne rzeczy, które 'wgryzły' się w nasze włosy. Wszystko dokładnie opiszę na blogu za jakiś czas, a jeżeli jesteś niesamowicie ciekawa co i jak, to mogę Ci jakiegoś maila wysłać, żeby nie robić z komentarza orędzia do narodu :D

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...